Bal karnawałowy

25 lutego w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej odbył się bal karnawałowy. W tym dniu sala przedszkolna zamieniła się w fantastyczny, bajkowy świat.

Bal przebierańców pod hasłem „W krainie baśni i bajek” będący jednym z realizowanych w tym roku działań w ramach innowacji pedagogicznej, wywołał wiele radości i uśmiechów na twarzach przedszkolaków. Księżniczki, Wróżki, Motylki, Biedronki, Piraci, Strażacy i inni Superbohaterowie porwani do tańców i pląsów przez wodzirejów uczestniczyli w zabawach wręcz do utraty tchu. Chwilą oddechu był słodki poczęstunek oraz cieszący się dużym zainteresowaniem magiczny pokaz Clowna.

Tegoroczny bal karnawałowy był niewątpliwie niezapomnianym i pełnym radości dniem dla najmłodszych.