Dzień Babci i Dziadka

Dnia 23 stycznia dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bobowej zaprosiły swoich ukochanych Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. W tym roku spotkanie odbyło się Hotelu Ostoja, dzięki gościnności Państwa Szczepanków – właścicieli lokalu. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. W pierwszej części uroczystości dzieci zaprezentowały okolicznościowe wiersze, piosenki i tańce przygotowane pod czujnym okiem swych wychowawczyń. Nie zabrakło tradycyjnego „Sto lat” oraz „Wszystkiego dobrego…”. Kończąc część pierwszą dzieci wręczyły przygotowane upominki dla Babci i Dziadka.

W kolejnej części uroczystości dzieci zaprezentowały Jasełka, które zakończyły się wspólnym kolędowaniem. Następnie wnuki zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Skip to content